У Конотопі на огорожі біля в’їзду в місто з’явилися кольоровий трамвай і вертоліт

У рамках відзначення Дня молоді в Конотопі відбувся арт фестиваль «Mirakle Colors», під час якого вуличні художники розфарбували бетонну огорожу на в’їзді у місто з боку  м. Батурин.

Попередньо планувалось зобразити символічні для районного центру місця та намалювати 6 малюнків, а саме площу Миру з центральним фонтаном, пам’ятник коню, вежу Шухова, собор Різдва Пресвятої Богородиці, трамвай і вертоліт. У процесі молодь так захопилась, що окрім запланованого, на стіні також з’явився художньо виконаний величезний напис КОНОТОП, який точно вразить око кожного, хто в’їжджатиме в місто.

«Це вже не перший фестиваль, і ми маємо великі плани на це літо та осінь, адже запланувати намалювати ще 3 плити огорожі влітку та 5 восени. І на цьому ми не збираємося зупинятися, адже молодь має бажання демонстравути свої таланти, а в нашому місті багато парканів, які в розмальованому вигляді будуть значно яскравішими та стануть окрасою міста», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

pn5VRtXRnko vAu4yIYrDpQ (1)7OYjgf0xPLw