У Сумах відновлюють роботу заклади мистецтва

Карантин, породжений пандемією, спричинив «антракт» як для артистів, так і для глядачів. Та черговий етап пом’якшення дозволяє відкривати заклади культури, зокрема театри. Тож, сумчани, якщо ви вже засумували за високим мистецтвом, для вас вже підготували низку приємних сюрпризів культурно-мистецькі заклади міста.

Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені Михайла Щепкіна відновлює свою діяльність: 19, 20 та 21 червня на Театральній площі відбудуться концерти майстрів мистецтв. Свої виступи митці розпочнуть з великого балкону. Про це йшлося в офіційному зверненні адміністрації театру.

 

Юних глядачів також запрошують до театру. Про це розповіла керівник літературно-драматичної частини Тетяна Свелеба:

«Після тривалої перерви Сумський обласний театр для дітей та юнацтва відновлює роботу: розпочинаємо 20 червня з театральної казки «День народження Вовка». Наголошую, що відвідувачів пропускатимуть у захисних масках або респіраторах, а на вході до театру буде здійснюватися температурний скринінг. Загалом будемо дотримуватися всіх карантинних норм, при цьому  пам’ятати про комфорт глядачів».

Поціновувачів гарної музики чекають на концертах артисти філармонії:

 «Сумська обласна філармонія вже відновила роботу, музиканти збираються на репетиції з 16 червня. Ми плануємо, що будуть літні концерти, зрозуміло, з дотриманням норм карантину. Найближчий концерт «Пісня для тата», за участі творчих колективів призначено на 21 червня», – зазначила заступник директора філармонії Ірина Богданова.

Тетяна Пляшник

Фото: СТС, Department.Culture