Чисте повітря Сум коштує майже 4 мільйона гривень

1

Негативний вплив сучасного промислового виробництва на навколишнє природне середовище є об’єктивно неминучим. Державою передбачено економічне стимулювання суб’єктів господарювання до скорочення забруднення оточуючої нас мальовничої природи, її збереження у первозданному вигляді для майбутніх поколінь.

Дбаючи про екологічну безпеку рідного міста, з початку 2017 року сумські платники податків сплатили 3,8 мільйонів гривень екологічного податку. Основними бюджетоформуючими платниками екологічного податку являються: ПАТ СМНВО, ПАТ «Сумихімпром», КП «Міськводоканал», ТОВ БВКК «Федорченко», ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб», ТОВ «Сумитеплоенерго», – повідомляють в Державній податковій інспекції у м. Сумах.

В інспекції нагадують, що суми сплаченого екологічного податку являються частковими компенсаторами шкідливого впливу на природу різного роду небезпечних факторів, що виникають у процесі ведення промислового виробництва та підприємницької діяльності. А це – викиди у атмосферне повітря, скиди забруднюючих речовин, розміщення, зберігання та утворення різноманітних відходів.