На Сумщині вирує стихія: знеструмлено 269 населених пунктів

Над ліквідацією наслідків негоди та відновленням електропостачання працює 101 бригада, 290 працівників та 109 одиниць техніки ПАТ «Обленерго», повідомляють у Сумській ОДА.

У зв’язку з ускладненням погодних умов у вигляді випадання снігу, посилення вітру поривами до 20 м/с та утворення снігових заметів, у населених пунктах Сумської області сталося відключення енергопостачання до споживачів.

Станом на 13.00 у Лебединському, Охтирському, Роменському та Сумському районах області було відключено 2 лінії 110КвТ, 11 ліній 35 КвТ, 135 ліній 6-10 КвТ,1936 трансформаторних підстанцій. В цілому в області знеструмлено 269 населених пунктів. На дорогах державного значення працювало 105 механізмів та 148 працівників від ПАТ «Облавтодор».

Наразі аварій на об’єктах газо- та теплозабезпечення не зареєстровано. Графік функціонування пасажирського транспорту не порушувався.

Ситуація контролюється обласним та міськими штабами з координації дій щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов в осінньо-зимовий  період.