Втекли, бо образилися на вчительку: на Сумщині поліція шукала 4-х дітей

У Шостці поліцейські розшукали та повернули в дитячий заклад чотирьох підлітків-втікачів.

Вчора, 18 липня, четверо вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей самовільно покинули заклад, і місце їх перебування кілька годин було невідоме. Ювенальні поліцейські спільно зі співробітниками групи реагування патрульної поліції вночі знайшли двох з втікачів, а на ранок встановили місцеперебування і інших. На щастя, з підлітками нічого поганого не сталося.

Про зникнення чотирьох вихованців віком від 12 до 17 років, серед яких троє дівчаток і один хлопець, до поліції повідомив представник адміністрації обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, розташованого у Шостці.

На розшук неповнолітніх одразу були орієнтовані всі наряди поліції, які чергували у місті, дільничні офіцери поліції та, звичайно ж, ювенальні поліцейські. Правоохоронці відразу почали відпрацьовувати місця можливого знаходження підлітків: вокзали, спортмайданчики, місця скупчення молоді, знайомих та родичів.

Вже за північ поліцейські знайшли двох з втікачів, їх доправили до дитячого закладу, а на ранок встановили місцеперебування ще двох.

Як з’ясувалося, вихованці образились на виховательку центру і вирішили втекти. Ввечері перелізли через паркан закладу і гуляли містом.

З підлітками поліцейські провели профілактичні бесіди щодо наслідків їх необдуманого вчинку. Діти пообіцяли обдумати свою поведінку і подібного не скоювати.

Поділитися в соцмережах: