Дитячу лікарню в Сумах можуть врятувати депутати

Якщо найближчим часом місто не знайде 450 тис. грн., дитяча міська лікарня Сум може бути оштрафована за порушення правил пожежної безпеки. Про це повідомили у міськвідділі охорони здоров’я Сум. Гроші потрібні на усунення недоліків, виявлених Сумським міськвідділом управління Держслужби України з питань НС в Сумській області під час проведення останньої планової перевірки у приміщеннях і на території самої дитячої лікарні та всіх її поліклінік (а це будівлі на вул. Троїцькій, 57, вул. Троїцькій, 28, вул. Труда, 3, вул. Аніщенка, 10, вул. І. Сірка, 3 та вул. Парковій, 1).

За результатами перевірки було складено акт та припис про усунення порушень. Ті порушення, які не вимагали суттєвих матеріальних витрат, були усунені відразу ж силами самих установ. Але більша частина все ж потребує значного фінансування, якого на сьогодні у лікарні немає.

За інформацією міського відділу охорони здоров’я, якщо порушення, зафіксовані в акті, не будуть усунуті, за законом на лікарню можуть бути накладені санкції у вигляді призупинення роботи (що, звичайно ж, малоймовірно, враховуючи специфіку установи), заборони на використання окремих приміщень або штрафу в розмірі до 2% місячного фонду зарплати (по дитячій лікарні це складе 83,1 тис. грн.).

Міськздрав звернувся до профільної і планово-бюджетної депутатських комісій з проханням виділити зазначену суму якомога швидше.

Джерело: shans.com.ua