Майже 6 тисяч сумчан підписали декларації з лікарями

У Сумах процес підписання декларацій з лікарями гальмується через відсутність техніки. Про це сьогодні під час апаратної наради в мерії повідомила головний спеціаліст міськвідділу охорони здоров’я Наталія Кіпенко.

За її словами, наразі в Сумах підписано близько 6 тисяч декларацій з лікарями. Такі слабкі темпи вона пояснює обмеженою кількістю комп’ютерної техніки.

«Є такі випадки, коли деякі лікарі вже понабирали собі необхідну кількість, однак з технічних причин не змогли внести всю необхідну інформацію до реєстру. Робота оптимізується, коли центри приймуть на роботу всіх лікарів. Ми очікуємо, що в цьому місяці динаміка буде краще», – роз’яснює Наталія Кіпенко.

Нагадаємо, реформа медицини має на увазі, що всі витрати на комп’ютеризацію медустанов покладаються на місцеві бюджети. На минулій сесії міськради було ухвалене рішення про виділення коштів на придбання комп’ютерів. Зараз, як запевняє Наталія Кіпенко, проводиться їх закупівля. Втім, на сьогодні є проблема і з затягуванням процесу перереєстрації центрів первинної медико-санітарної допомоги до неприбуткових організацій.

Джерело: 0542.ua