Депутат Інна Пащенко: “В Конотопі беруть верх бруд і популізм”

18

У суботу, 12 серпня, в Конотопі мала відбутись 24 сесія 5 пленарне засідання міської ради.

О 10:15 в сесійній залі міської ради були присутні 17 депутатів і сесія була оголошена не повноважною (взагалі в раді 36 депутатів і міський голова, більшості обранців містян у кількості 19 чоловік не назбиралось). Лише деякі фракції були присутні у повному складі. Після цього мер міста Артем Семеніхін оголосив про проведення брифінгу для журналістів, натомість жителям, присутнім на сесії він не дав пояснення про те, коли і як будуть вирішені проблеми містян.

Інна Пащенко, депутат Конотопської міської ради від Самопомочі, зробила відеозвернення до містян, де коментує останні події (дивитися відео).

“Нашого мера підтримують люди, схильні до такого ж самого.. Афера, бруд, залякування. Людям палять машини, домівки, зараз страшно вночі гуляти по рідному місту. Команда мера каже про реформи.. Але ж ми самі бачимо як покращився добробут містян при “семеніхівщині”. Ні про які нові робочі місця й мови не йде.. Жах.. Не знаю як ми будемо жити”, – висловилась місцева жителька Людмила Миколаївна.

Сесії Конотопської міської ради ще з березня не відбуваються з ряду причин. Депутати це пояснюють тим, що голова просто не хоче вирішувати проблеми міста і займається самопіаром, а також розкраданням бюджету.

Голова фракції “Солідарність” Тарас Омельченко на своїй сторінці в фейсбук оприлюднив інформацію,чому саме не відбуваються сесії березня-серпня 2017 року:

 • 30 березня 2017р.   –    пленарне засідання зірвано міським головою (ігнорування головою законних вимог депутатів, оголошено перерву до 15.04.17р.)
 • 6 квітня 2017р.  –  депутати звернулися до міського голови з ВИМОГОЮ провести пленарне засідання для вирішення «земельних» питань. ВІДМОВЛЕНО!!!
 • 15 квітня 2017р. – міський голова відмовився взяти участь в пленарному засіданні. Депутати прийняли 14 рішень та внесли до порядку денного проекти 6 рішень.
 • 20 квітня 2017р. – проведено на вимогу депутатів 2-е пленарне засідання. Прийнято рішення „Про розпуск виконавчого комітету”.
 •  22 квітня 2017р. – пленарне засідання скасовано і перенесено на 28.04.17р. розпорядженням міського голови від 20.04.2017 № 129-ОД.
 • 28 квітня 2017р. – пленарне засідання скасовано і перенесено на 16.05.17р. розпорядженням міського голови від 28.04.2017 № 138-ОД у зв’язку з участю міського голови у пленарному засіданні 13 сесії Сумської обласної ради (де він участі не брав).
 • 16 травня 2017р. – пленарне засідання зірвано міським головою та його друзями з інших міст. Депутатів заблоковано у депутатській кімнаті на 4 поверсі будівлі міської ради. Члена Виконкому та членів ГФ «Конотопська Самооборона» побито перед будівлею міської ради.
 • 29 травня 2017р. – під час депутатських зборів на вимогу депутатів проведено пленарне засідання. Прийняті рішення по земельним питанням та матеріальній допомозі.
 • 30 травня 2017р. – пленарне засідання перервано у зв’язку із тиском міського голови на частину депутатів. Прийнято 1 рішення. Оголошена перерва до 15 серпня 2017р.
 • 5 червня 2017р. – пленарне засідання всупереч регламенту міської ради призначено на вихідний день (свято Трійці). Засідання не відбулось.
 • 29 червня 2017р. – пленарне засідання не відбулось. Порушена процедура розгляду проектів. Проекти рішень всупереч регламенту міської ради  розглядались тільки на „земельній” комісії. Всі інші депутати були позбавлені участі в попередньому розгляді проектів рішень.
 • 31 липня 2017р. – пленарне засідання не відбулось. Проекти рішень не підготовлені належним чином. Проект змін до міського бюджету не відповідав діючому законодавству (включав тільки пояснювальну записку, додатки відсутні) та його прийняття в такому вигляді могло привести до фальсифікації рішення ради та нанести збитки міському бюджету.

Чи зміниться ситуація в Конотопі найближчим часом невідомо, але проблеми людей залишаються не вирішеними завдяки конфлікту міської влади і надалі.

На правах реклами

Поділитися в соцмережах: