Голова фракції “Батьківщина” сходив на допит в УБЕП

Історія головного лікаря Сумської ЦРЛ Володимира Поцелуєва із правоохоронними органами не тільки не закінчується, а набуває неочікуваного розвитку. Якщо минулого тижня його та практично увесь медперсонал райлікарні допитали в управлінні поліції для з’ясування придбання медобладнання, то сьогодні викликали в управління захисту економіки (УБЕП – ред.) з приводу …ніг.

«Пам’ятаєте, як близько місяця тому на білопільскому звалищі знайшли рештки 10 кінцівок? А тепер вгадайте кого викликали на допит? Правильно, керівника Сумської районної лікарні. І це при тому, що в цьому році (уточню аж в лютому місяці) у нас був тільки один пацієнт, якому зробили ампутацію! Так що сьогодні був на допиті в Управлінні захисту економіки Сумської області», – написав Володимир Поцелуєв у Фейсбук.

Оскільки він має не тільки медичну кар’єру, а й політичну, як голова фракції «Батьківщина» переконаний, що шалений тиск, який на нього чинять, має чітке політичне підґрунтя. Проаналізувавши факти пресингу лише за останній час, можна зробити висновок, що посадовець заважає декому закрити райлікарню, щоб приватизувати потім її приміщення, і ці люди не гребують нічим, аби реалізувати свій план.

Однак Володимир Поцелуєв не втрачає оптимізму, запевняючи, що йому вдасться подолати ці труднощі.