Губернатор Клочко не задоволений показниками призовної кампанії і контрактної служби

Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко дав завдання районним військкоматам та РДА активізувати роботу щодо набору до лав Збройних Сил України. Очільника області не задовольняють показники щодо проведення на Сумщині призовної кампанії та набору військовослужбовців на службу за контрактом.

За словами заступника військового комісара Сумського обласного військового комісаріату  Ігоря Закревського, найбільшою перешкодою, що заважає Сумщині бути в лідерах по організації призову, є проблема із врученням повісток громадянам, які проживають на території Сумської області.

«На жаль, не всі сільські ради долучаються до проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо цього питання. Ми маємо низькі показники оповіщення. Дані про призовників своєчасно не уточнюються і до комісаріату не повідомляються», – зазначив він.

На це губернатор закликав голів райдержадміністрацій нормалізувати співпрацю сільських голів та районних комісаріатів.

Микола Клочко окремо звернувся до представників військкомату: «Я прошу, щоб ваші працівники отримували гроші не за те, що аналізують інформацію і готують статистику, а за виконання планів призову. Якщо кожному з них поставити конкретні завдання і потім спитати про їх виконання, то можна значно покращити статистику щодо цього питання”.