Мер на Сумщині пересів з авто на велосипед

9

Олександр Бобровицький говорить, що екологічно чистий транспорт сприяє підтриманню фізичної форми, дозволяє зекономити на витратах на службове авто і сподівається, що його приклад наслідуватимуть інші очільники українських міст.

«Звичайно, повністю пересісти на велосипед не вдасться – бувають ситуації, коли ти мусиш користуватись автівкою в робочих цілях, їдеш у відрядження чи щось подібне. Але ніщо не заважає приїхати на роботу двоколісним транспортом, користуватись ним за сприятливих обставин, ним же повернутися додому», – каже висуванець «Українського об’єднання патріотів» на чолі Кролевецької міської ОТГ.

В місцевому УКРОПі додають: приклад мера наслідуватимуть, передусім, депутати-укропівці з найбільшої фракції в місцевій раді. Тим часом ведуться активні роботи з облаштування в місті велосипедних доріжок.

«Напередодні за нашою ініціативою були виділені бюджетні кошти на облаштування велосипедної доріжки на вулиці Європейській. Зараз активно ідуть роботи – викладають спеціальну плитку. Невдовзі кролевецькі велосипедисти зможуть оцінити якість покриття», – розповіла депутат Людмила Шевченко.

10

11

«Наш мер-укропівець – взірець і для місцевого самоврядування обласного центру. Поки в Сумах про велодоріжки говорять, у Кролевці їх облаштовують у самому центрі міста. Це тільки один приклад господарських успіхів Олександра Бобровицького. Не дарма за нього на останніх виборах до об’єднаної міської громади проголосували майже 80% виборців. Не дарма наш однопартієць отримав відзнаку Верховної Ради – його внесок у розвиток місцевого самоврядування в Україні справді вагомий”, – коментує голова УКРОПу Сумщини Владислав Луговий.

На правах реклами

Поділитися в соцмережах: