Міський голова Конотопа з Президентом не зустрівся, але поставив ультиматум

13

Сьогодні, 11 серпня мер Конотопа прийшов під Адміністрацію Президента і намагався зустрітися з Петром Порошенком, пише Голос Конотопа.

Шлях з Конотопа до Києва міський голова долав пішки. За його словами, робилось це, щоб привернути увагу, адже протягом півроку в Конотопі не відбуваються сесії, не виділяються кошти на важливі галузі життєдіяльності міста.

Попри всі спроби міського голови потрапити до приймальні глави держави, Артем Семеніхін добився лише того, що до нього вийшла керівник Приймальні Президента України Адміністрації Президента України Ганна Кільова.

“Я повертаюсь у Конотоп и ставлю ультиматум Президенту, якщо завтра не приходить його фракція і не голосує… то на наступному тижні повертаюсь сюди не сам, а з батьками дітей, які не отримують кошти на лікування, з АТОвцями, з громадою міста, ми лягаємо тут і голодуємо поки пан Президент не спуститься сам і не почує наше звернення”, – сказав Артем Семеніхін, спілкуючись з керівником Приймальні.

Очільник Конотопа заявив, що громаду міста в заручниках тримають «метастази Яценюка» і назвав декілька прізвищ місцевих депутатів, керівників, які, на його думку, до цього причетні.

“Звертаюся з вимогою від 100 тис. людей, щоб Президент взяв на контроль подання про призначення позачергових виборів. Як тільки воно буде підписано, складаю з себе повноваження і йду на перевибори”, – підкреслив мер Конотопа, передаючи звернення.

У свою чергу Ганна Кільова запевнила Артема Семеніхіна , що документ надійде до Адміністрації Президента у встановленому порядку вже сьогодні.

Фото з трансляції в Facebook