Нардеп Молоток обігнав Медуницю в лютневому рейтингу активності мажоритарників

У 2016 році Громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та міста Київ. Це щомісячний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, в їхніх округах. Зокрема, моніторинг включає аналіз законодавчої активності та активності депутата у його виборчому окрузі.

Результати лютого показали, що 14 депутатів хоча б раз здійснювали різного роду активність у окрузі (візит у округ, особистий прийом громадян) у дні пленарних засідань Верховної Ради. Серед них – тільки один нардеп від Сумщини – Ігор МОЛОТОК (група “Воля народу”). А в єдиний день місяця (29 лютого), який, згідно з графіком ВР призначений для роботи з виборцями, особистий прийом громадян здійснили 7 депутатів, у тому числі Владислав БУХАРЄВ (фракція ВО “Батьківщина”). Більш детально про особисту активність 105 депутатів у округах можна дізнатися тут.

За кожну категорію активності депутатів у лютому ОПОРА присудила бали, сума яких склала базову оцінку нардепа за 100-бальною шкалою. На основі цього сформований рейтинг 105 депутатів.

Так, найактивнішим нардепом від Сумщини у лютому був Ігор Молоток, отримавши 70 балів і посівши 22 позицію в рейтингу. Слідом за ним  – Олег Медуниця (фракція ПП “Народний фронт”) з 23 місцем і 69 балами. Микола Лаврик (фракція “БПП”) зайняв 32 сходинку, набравши 60 балів. Останнім серед нардепів Сумщини у рейтингу став Владислав Бухарєв – 48 місце, 38 балів.

547675

Щомісячні показники 105 депутатів за усіма критеріями моніторингу знаходяться у їхніх профайлах на сайті РАДА.