Прем’єр-міністр України заявив, що динаміка перебігу пандемії стабілізується

На традиційній селекторній нараді Денис Шмигаль повідомив, що, попри зростання в Україні у червні кількості інфікованих коронавірусом, динаміка перебігу пандемії стабілізується.

За останній тиждень статистика активних хворих та рівень госпіталізації майже не змінюються. Про це свідчать показники від Міністерства охорони здоров`я.

Додатково міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що продовжує знижуватися відсоток хворих медпрацівників. Нині він становить 6%.

«Зменшення кількості медиків, які заражаються коронавірусом, показує, що всі старання влади щодо захисту медичних працівників на передовій були правильними й мають результат. Пам’ятаю, на початку епідемії хворі медики становили п’яту частину всіх заражених. Тепер таку ж ретельну увагу треба приділяти громадським місцям. Наприклад, ресторанам, кафе чи клубам. Треба вимагати від них відповідальності перед їхніми клієнтами. Люди платять гроші не за те, щоб вийти хворими на недугу, від якої поки немає вакцини», – наголосив Президент України Володимир Зеленський.

Щоб зменшити ризик зараження українців коронавірусом, Міністерство внутрішніх справ ретельніше перевірятиме громадські заклади. Зокрема, обіцяють звернути увагу на роботу нічних клубів у Сумській та Херсонській областях, де правила поки не врегульовані.

Не дивлячись на те, що ситуація стабілізується, українцям потрібно продовжувати відповідально ставитись до індивідуального захисту: носити маску у людних місцях, оброблювати руки антисептиком та дотримуватись дистанції. Лише спільними зусиллями можна подолати коронавірусну інфекцію, тож бережіть себе та своїх близьких!