«Соціалка» – так, оборудки – ні: фракція «Солідарності» ініціює розблокування Конотопської міськради

12

Депутати від «Солідарності» прийматимуть участь у найближчій сесії міської ради Конотопа, і голосуватимуть за всі проекти рішень соціального спрямування та інші питання, раніше прийняті, але не підписані міським головою Семенихіним.

Про це йдеться у спеціальній заяві, яку 16 серпня розповсюдила фракція «Солідарність» у Конотопській міській раді та виклав на своїй сторінці в Facebook голова фракції Тарас Омельченко.

«Місто Конотоп не повинно бути заручником особистих амбіцій окремих керівників і місяцями чекати на прийняття необхідних для розвитку громади рішень. Головними критеріями для прийняття рішень міської ради є виключно їхня відповідність чинному законодавству та інтересам громади м. Конотоп, а не кулуарні домовленості, «схеми» та оборудки для приватного збагачення за рахунок міста. І депутатський корпус, і виконавчі структури зобов’язані своєчасно та ефективно виконувати покладені на них обов’язки, чітко дотримуватися регламенту роботи, тому фракція «Солідарність» вкотре підтверджує свою готовність взяти участь у роботі найближчої сесії Конотопської міської ради», – йдеться у заяві фракції.

Депутати «Солідарності» наголошують: важливі для міста гострі соціальні питання мають бути проголосовані, однак «…по жодному проекту рішень, де може бути наявна корупційна складова, приховані збитки бюджету міста, нецільове чи неефективне використання коштів – фракція не братиме участі у голосуванні».

Про подібні проекти, а також про ймовірні спроби тиску, шантажу, залякування депутатів з боку мера міста і його команди фракція інформуватиме громаду і усі уповноважені органи.

Як відомо, повноцінні сесій міської ради Конотопа не відбувалися вже з березня цього року. Серед причин – несвоєчасна підготовка виконавчими органами проектів рішень, порушення регламенту, внесення міським головою сумнівних з точки зору Закону проектів. Також повідомлялося про спроби морального та фізичного тиску команди міського голови Артема Семенихіна на депутатів міськради. Щодо діяльності виконавчих органів влади Конотопа, підконтрольних Артему Семенихіну порушено декілька кримінальних проваджень в частині зловживання службовим становищем та розтрати майна у великих розмірах.

11