Сумчани погрожують перекрити Курський проспект

19

Мешканці багатоквартирного будинку у Сумах по вулиці Генерала Чибісова, 16/1 в середу були відключені від газопостачання. Якщо його не поновлять – погрожують перекрити рух транспорту в годину пік.

“Нам повідомили, що йдеться про технічне обстеження. Але працівники обмовились, що справжня підстава відключення – намагання встановити загальнобудинковий лічильник. Нас просто шантажують у такий спосіб”, – розповіли мешканці п’ятиповерхівки.

Зі скаргою на дії ПАТ “Сумигаз” вони звернулися до приймальні “Українського об’єднання патріотів”. Укропівці, що прибули на місце, вже не застали газовиків, які, кажуть мешканці будинку, почувши про приїзд укропівців, сіли в машину та втекли.

Натомість містяни були налаштовані перекрити одну зі жвавих вулиць у годину пік.

20

Заступник голови обласного осередку УКРОПу Олег Шестак говорить:

“Ми порадились з жителями будинку і  вирішили, що перекриття руху транспорту в Курському мікрорайоні спричинить суттєві незручності для містян у вечірню годину, коли вони повертаються з роботи додому. Цього разу актив будинку не став цього робити. Але в “Сумигазі” повинні розуміти, що терпіння у сумчан не безграничне”.

Після контакту укропівців з керівництвом монополіста, газовики пообіцяли відновити постачання 17 серпня. Якщо цього не станеться, люди, що живуть на вул. Генерала Чибісова, 16/1 збираються перекрити Курський проспект ввечері у четвер.

18

На правах реклами