У Шостці занепокоєні впливом фармацевтичного виробництва на екологію міста

38

Голова УКРОПу у м. Шостка Сумської області Олег Ковальов звернувся до Президента України зі зверненням щодо діяльності місцевого фармацевтичного заводу, вимагаючи вжити заходів для захисту жителів міста від побічних ефектів виробництва ПАТ «Фармак».

У зверненні, зокрема, йдеться про небезпеку від потрапляння шкідливих речовин в екосистему райцентру. За словами укропівця, в місті з населенням понад 77 тисяч жителів відчувається сморід від викидів хімії, які подразнюють органи дихання людей.

«Мешканці Шостки, чиї будинки розташовані в районі діяльності ПАТ «Фармак», а також аграрії і члени місцевих дачних кооперативів стурбовані дією шкідливих речовин, які викидає в атмосферу дане підприємство», – зауважив Олег Ковальов. – Це відчувається як мінімум щотижня, коли бувають так звані «викиди» від виробництва. Що б не говорили власники заводу про дотримання технологій виробництва, шосткинці наполягають на необхідності з’ясувати – чи дотримані належні умови захисту, чи не порушені екологічні норми, чи справді працюють захисні споруди».

34

Довідка: «Фармак» – одна з найбільших фармацевтичних компаній України. У 2016 році отримала ліцензію на виробництво активних фармацевтичних інгредієнтів у Шостці. Працює у промисловій зоні міста на базі індустріального парку “Свема”.

На правах реклами