Владислав Луговий: фракція УКРОПу в облраді наполягає на проведенні позачергової сесії

За словами депутата, народні обранці повинні розглянути підготовлений укропівцями проект рішення стосовно неприпустимості застосування сили до блокувальників торгівлі на крові з тимчасово окупованими українськими територіями.

Владислав Луговий наголосив: «Ми підтримуємо тих, хто мітингував під стінами облдержадміністрації, протестуючи проти силового розгону ветеранів АТО. З патріотів роблять злочинців, але покарання гідні як раз силовики, що вдаються до брутальних дій».

За словами лідера фракції Партії УКРОП в обласному парламенті, колеги з Верховної Ради мусили вже давно дати правову законодавчу оцінку торгівлі з окупантами, не доводячи ситуацію до нинішнього ступеня пристрастей. «Ми за законність, а не анархію.Вимоги «Українського об’єднання патріотів» давно відомі. Ми вимагаємо звільнення військовополонених – це перша вимога, з якою виступили блокувальними торгівлі з ОРДЛО. Ми вимагаємо народних депутатів прийняти закон про тимчасово окуповані території, заборонивши з ними торгівлю, і провести розслідування наявних торгівельних відносин», – додає політик.

Нагадаємо, напередодні укропівці ініціювали перед керівництвом облради проведення позачергової сесії. Голова ради підписав відповідний документ, але через брак кворуму сесія не відбулася.

Читайте також: