98% госпіталізованих із Covid-19 в Україні – невакциновані

За останні три місяці 98.1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані. Про це повідомив заступник міністра — головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін.
«За даними Електронної системи охорони здоров’я впродовж останніх 3 місяців майже всі хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні — невакциновані. Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті — зробіть щеплення вже сьогодні», — заявив Ігор Кузін.
Він додав, що зараз йде стрімке погіршення епідситуації, кількість нових випадків COVID-19 за добу збільшилась у 2 рази за минулий тиждень: з 3,3 тис. за понеділок, 13 вересня, до понад 6 тис. за п’ятницю, 17 вересня.
У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 – люди, старші 60 років, люди із супутніми захворюваннями, як-от цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання, та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, соцпрацівники, працівники державних органів.
Нагадуємо, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень шукайте за посиланням.
Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 – ТУТ.

Поділитися в соцмережах: