Букмекерська контора Фавбет пропонує кращі умови для довгострокових ставок на спорт

Як робити довгострокові ставки на спортивні події в кращих букмекерських конторах. Букмекерська контора Фавбет – один з кращих варіантів для таких парі.

Букмекерська контора Фавбет – лідер з прийому довгострокових ставок

Найбільше довгострокових ставок є у футбольній лінії. Деякі букмекерські контори пропонують довгострокові парі лише у період трансферного вікна, тоді як букмекерська контора Фавбет – протягом усього сезону. Коефіцієнти на довгострокові парі часто змінюються, і причин тому кілька: мотивація команд, зміна турнірного становища, дискваліфікації та травми гравців, тренерські відставки тощо.

Якщо результати звичайних ставок стають відомі вже за кілька годин (максимум днів), то розрахунок довгострокових парі може тривати місяці, або навіть роки. Довгострокові ставки на спорт прогнози ви можете зробити у більшості сучасних букмекерських контор. Довгострокові ставки можуть бути різними:

  • на переможця змагання (наприклад, футбольної Ліги чемпіонів чи турніру Великого шолому);
  • на статистику команд та гравців за підсумками турніру (кількість перемог, забитих голів тощо);
  • на кращого бомбардира чи гравця чемпіонату (наприклад, приз MVP у NBA).

Ставки на переможця турнірів

У футбольній лінії довгострокові ставки на спорт на чемпіона змагання приймаються практично протягом усього турніру. У конкурентних лігах та кубках коефіцієнти можуть бути дуже високими навіть на переможців – до 10,00. З іншого боку, у футбольних чемпіонатах із чітко вираженим лідером коефіцієнти на чемпіонство не такі великі. Наприклад, на старті сезону 2020/2021 на чергову перемогу ПСЖ у чемпіонаті Франції можна було поставити зі скромним коефіцієнтом 1,20. Але чемпіонство команда так і не здобула. Довгострокові ставки на чемпіона турніру можуть бути розраховані достроково – щойно команда оформить чемпіонське звання. Довгострокові ставки на спорт зазвичай розраховуються за кілька хвилин відразу після появи результатів події.

Довгострокові ставки на кількість перемог

Число перемог за підсумками чемпіонату зазвичай відображається у вигляді тоталу. Наприклад, кількість перемог футбольного клубу «Арсенал» у розіграші АПЛ більша за 23,5. Така ставка зіграє у тому випадку, якщо дана команда виграє щонайменше 24 матчі протягом чемпіонату.

Ставки на найкращого бомбардира та індивідуальні нагороди

Деякі букмекерські контори пропонують укласти парі на найкращого бомбардира окремого турніру. Такі довгострокові ставки на спорт на реальні гроші розраховуються після закінчення останнього матчу чемпіонату, тому що математично найкращий бомбардир не може стати відомим раніше. Якщо ви ставите на кількість голів у кубкових турнірах, наприклад, Лізі чемпіонів, майте на увазі – кваліфікаційні раунди не враховуються. До заліку йдуть лише голи, забиті в основній сітці турніру.

Особливості довгострокових ставок

На результат довгострокових парі можуть впливати різні чинники. Наприклад, якщо важливий гравець отримує серйозну травму, коефіцієнти на перемогу в гонці бомбардирів зростають. Оформлюючи парі на результати команд, слід враховувати трансферну політику. Умовно кажучи, якщо клуб завершив минулий сезон у ТОП-3, але втратив кілька лідерів у міжсезоння, то навряд чи наступного розіграшу повторить свій успіх. І навпаки: якісне посилення під час трансферів підвищує шанси стати чемпіоном.