Огляд кращих подарунків для хлопця

День народження коханого хлопця – урочиста подія. Проте досить важко обрати вдалий подарунок, який не розчарує хлопця. На жаль не всі дівчата знають, що подарувати хлопцю на день народження, тому купують щось банальне та тривіальне.

Кращі подарунки для активних хлопців

В такому випадку подарунок повинен бути цікавим, та допомагати у подорожах. Веселий подарунок – політ на повітряній кулі Київ, який згодиться екстремалам.

Огляд кращих подарунків для активних хлопців:

  • Любителю походів на самоті підійде невеликий одномісний намет. Але якщо хлопець вважає за краще вибиратися на природу в компанії, то краще придивитися до двох та тримісних трекінгових моделей, які захистять від яскравого сонця та негоди.
  • Мультитули відрізняються один від одного сферою застосування і через це набором інструментів. Наприклад, похідний включає столові прилади і відкривання, велосипедний – різні викрутки і біти для швидкого ремонту велосипеда під час катання. Крім того, є універсальні моделі на основі пасатижів, ножів чи молотків.
  • Коптильня стане в нагоді під час відпочинку на дачі і дозволить без зайвих зусиль приготувати смачне та ароматне м’ясо. Ця універсальна річ стане чудовим подарунком на день народження хлопцеві.
  • Затятим туристам підійде місткий рюкзак для походів, рибалкам – спеціальна модель з відділенням для вудок. А тим, хто віддає перевагу пішим недовгим маршрутам, цілком вистачить звичайного рюкзака з безліччю відділень, щоб умістити необхідні в дорозі дрібниці.

Що подарувати хлопцеві спортсмену?

Під час занять спортом і для схуднення, варто звертати увагу на корекцію харчування та тренувань. За допомогою розумних ваг вдасться дізнатися кількість води та м’язів у тілі, частку вісцерального жиру та кісткову масу, швидкість обміну речовин. Це далеко не повний перелік: все залежить від обраної моделі.

Перелік кращих подарунків для спортсменів:

  • Відмінність спортивних навушників від звичайних у тому, що вони мають вологозахищений корпус, якому не страшний піт під час тренувань та душ після. Крім того, найчастіше на таких моделях є спеціальні гачки для міцної фіксації на вухах. Завдяки їм гаджет точно не впаде навіть під час інтенсивних занять спортом.
  • Якщо молода людина заняттям у залі віддає перевагу домашнім тренуванням, можна забезпечити його необхідними снарядами. Наприклад, набором гантель, упорами для віджимань чи еспандерами.

Якщо хлопець катається на велосипеді, то у вас є практично безмежний простір для вибору подарунка. Придивіться до замків, тримачів для смартфона або ліхтарів. Крім того, можна звернути увагу на спеціальні велосипедні рукавички для комфортної їзди та шоломи для безпеки.