Стало відомо, скільки УПЛ хоче заробити на продажі трансляцій матчів

Вже в кінці лютого розпочнеться наступний тур Української Прем’єр-Ліги.

Ведучий програми “ТаТоТаке” Сергій Болотніков розповів про ситуацію із тендером на продаж прав на трансляцію матчів української Прем’єр-ліги.

Нагадаємо, 19-й тур Української Прем’єр-Ліги стартує 25-го лютого, протягом наступних 4 днів проходитимуть такі матчі: “Минай” – “Зоря” (25.02), “Динамо” – “Інгулець”, “Металіст” – “Шахтар”, “Олександрія” – “Львів” (26.02), “Рух” – “Колос”, “Дніпро-1” – “Десна”, “Ворскла” – “Верес” (27.02), “Чорноморець” – “Маріуполь” (28.02). Слід додати, що вигідні коефіцієнти на матчі можна переглянути в букмекерській конторі William Hill. Також у цій БК є більше 80-ти позицій ставок на матчі, більш детальний огляд контори тут.

За словами журналіста, торги за трансляції можуть відбутися вже у середині березня.

Болотніков повідомляє, що у середині лютого стартуватиме прийом заявок. І якщо все буде добре і охочих буде достатньо, тендер відбудеться, і тоді оголосять ім’я переможця.

Сергій додав, що повідомлялось, ніби УПЛ веде переговори з міжнародними компаніями щодо продажу пакета на Європу. Болотнікову розповіли, що не виключений варіант, коли ці компанії стануть трансляторами УПЛ і в Україні. Як стало відомо ведучому, УПЛ хоче отримати 12 мільйонів доларів із цього тендеру.

Наразі офіційним транслятором УПЛ є ТК “Футбол”, чий договір із лігою спливає після завершення цього сезону. За права на показ матчів “Футбол” платив Прем’єр-лізі близько шести мільйонів доларів за сезон.