25-й маршрут таки поїде Сумами, але через тиждень

Похожее изображение

Як відомо, з 20 березня сумські маршрутки почали їздити по новим договорам після проведення конкурсу.

У місті повинні були зявитися два нові маршрути: № 25 «Добровільна – Інтернаціоналістів» та № 26 «Центр-40-ва підстанція». Але маршрутки №25, які повинні курсувати по вул. Добровільна – Металургів – Чорновола – Іллінська – 1-ша Набережна р. Стрілки – Троїцька – Героїв Крут – І. Сірка – Інтернаціоналістів досі так і не вийшли на рейс.

Зокрема, жителі вулиці Чорновола (район тяглового мосту), які дуже зраділи, що цивілізація дійшла і до них, кілька днів поспіль виходили і чекали маршрутку на своїй вулиці, але марно, пише Ваш Шанс.

Як з’ясувалось, запуск маршруту відклали на місяць, тобто до 20 квітня. Річ у тім, що на вулиці Чорновола, по якій раніше громадський транспорт взагалі не їздив, ще не обладнані зупинки. Хоча для цього потрібно лише обладнати посадочні майданчики (тверде покриття) і встановити відповідні знаки, департамент інфраструктури, якому було дано це доручення і який знав про введення зазначеного маршруту ще з осені минулого року, досі чомусь не спромігся зробити зупинки – на сьогодні вони є поки тільки на папері.

Директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко на апаратній нараді, 10 квітня, повідомив, що облаштування зупинок почнуть «вже через тиждень».

“Маршрут поїде з 20 квітня. З зупинками. Якщо вам півроку на це не вистачило, то тепер має 10 днів вистачити.”, – відповів йому мер.

Нагадаємо, з понеділка, 20 березня, сумські маршрутки змінили режим руху із «маршрутного таксі» на звичайний. Зупинки “на вимогу” скасували. Мер Сум Олександр Лисенко доручив перевізникам протягом тижня замінити назви вулиць на покажчиках.