Апеляційний суд Сумської області отримав нового голову

4

Наталію Литовченко обрано головою апеляційного суду. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Після подання заяви про відставку колишнім очільником суду Володимиром Шевченком, установою тривалий час керував виконуючий обов’язки.

22 вересня відбулися загальні збори суддівського корпусу. За результатами таємного голосування, судді апеляційної інстанції більшістю голосів підтримали кандидатуру заступника голови суду, суддю-спікера кримінальної палати Наталію Литовченко.

Довідка: Наталія Олексіївна народилася в місті Тростянець Сумської області. Має вищу юридичну освіту (зокрема, закінчила магістратуру Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого ) та майже тридцятирічний досвід роботи в галузі права. Свій професійний шлях новообраний голова починала  юрисконсультом на рідній Тростянеччині. Сім років пропрацювала радником з юридичних питань на підприємствах різних форм власності. На стежку суддівства вирішила стати у 2001 році, саме тоді почала працювати стажистом судді у Тростянецькому міськрайонному суді, а вже через рік в тому ж суді виносила рішення іменем України.

Десять років Наталія Литовченко здійснювала правосуддя на Тростянеччині, до обласного центру в якості судді Апеляційного суду Сумської області переїхала працювати у 2012 році. У 2015 році її було обрано секретарем палати із розгляду справ та матеріалів кримінального судочинства, а на початку 2016 року – заступником голови Апеляційного суду Сумської області.