Бізнес Сумської області сплатив 51,3 млн. грн акцизного податку до місцевих бюджетів

Протягом  5 місяців 2018 року до загального фонду державного бюджету надійшло 8,1 млн. грн акцизного податку, що на 6 млн. грн більше відповідного періоду минулого року. До місцевих бюджетів суб’єкти господарювання, які торгують у роздріб підакцизними  товарами,  у січні – травні поточного року сплатили 51,3 млн. грн акцизного податку.

Тільки у травні 2018 року до місцевих бюджетів надійшло майже 11 млн. грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, що на 904,7 тис. грн більше прогнозованого показника. При цьому, порівняно з  травнем 2017 року, надходження збільшились на 2,4 млн.  гривень.

Також до місцевих бюджетів Сумської області у січні – травні поточного року надійшло 1,3 млн. грн плати за ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, що на 6,9 тис. грн більше надходжень відповідного періоду 2017 року.

За ліцензії  на виробництво та оптову торгівлю алкогольними напоями в травні 2018 року до місцевих бюджетів надійшло 0,78 тис. гривень.

За словами Бориса Пересадька, начальника управління  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Сумській області, у травні 2018 року анульовано одну ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами  за продаж тютюнових виробів особі, яка не досягла  18 років. З початку 2018 року за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім анульовано 6 ліцензій, що на 4 більше, ніж у минулому році.