Депутати облради звільнили головного лікаря скандальної психлікарні (+ФОТО)

Сьогодні на сесію Сумської облради виносилось рішення «Про звільнення з посади головного лікаря комунального закладу Сумської обласної ради «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня № 2» Неофітної Л.П.».

Рішення підтримали 40 депутатів. Лілію Неофітну звільнили за невиконання посадових обов’язків.

 «Переселення хворих більше нагадувало звільнення полонених. Ті порушення, які були допущені лікарем, вказують на негайне розірвання контракту з таким керівником », – наголосив директор департаменту охорони здоров’я Сумської ОДА Сергій Бутенко.

«Тут стоїть питання не про те, що б вона була на роботі, а що б була на свободі. Але це питання вже до правоохоронних органів », – підсумував голова Сумської облради Володимир Токар.

Але з таким рішення екс-головний лікар не згодна та збирається оскаржувати його в суді.

Нагадаємо, навколо охтирської психлікарні розгорнувся скандал. Ми розповідали вам про жахливі умови утримання хворих у цьому медзакладі, які побачила вся Україна. У січні пацієнтів звідти терміново перевели до іншої медустанови, через холоднечу у палатах. У частини хворих діагностували пневмонією, одна жінка – померла. На головного лікаря відкрили кримінальне провадження за статтею “Катування”.