Екс-голові Господарського суду Сумської області продовжили дію процесуальних обов’язків

Колишньому голові Господарського суду Сумської області Олександру Коваленко, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди продовжили дію чотирьох процесуальних обов’язків. Таке рішення прийняв суддя Солом’янського районного суду міста Києва за результатами розгляду клопотання прокурора САП про продовження запобіжного заходу, повідомляє «Слово і Діло».

Прокурор просив суд продовжити дію процесуальних обов’язків Коваленку, оскільки той може ховатися від органів досудового розслідування, знищити речові докази, незаконно впливати на свідків та інших фігурантів, а також перешкоджати ходу кримінального провадження іншими діями.

У свою чергу підозрюваний і його захисник проти задоволення клопотання заперечували, стверджували про необгрунтованість підозри. Крім того, Олександр Коваленко вказав, що на виконання попередньої постанови суду у нього був вилучений паспорт громадянина України, який знаходиться в слідчого і він позбавлений можливості здійснювати будь-які дії, пов’язані з використанням паспорта громадянина України.

Вислухавши обидві сторони, суддя задовольнив клопотання частково. Так, Олександра Коваленка зобов’язали: прибувати на першу вимогу; утримуватися від спілкування з фігурантами справи; повідомляти про зміну місця проживання і здати на зберігання закордонний паспорт.

Нагадаємо, НАБУ завершило розслідування справи про отримання хабая суддею Господарського суду Сумської області. Раніше суд наклав на чоловіка арешт в 5 тисяч доларів.

Джерело: rama.com.ua