Голова Сумської ОДА призначив нового заступника

Вячеслав Печененко приступив до роботи на посаді заступника голови облдержадміністрації 12 січня 2021 року, повідомляє сайт Сумської ОДА.

Про перерозподіл обов’язків між заступниками голови облдержадміністрації буде повідомлено додатково.

Печененко Вячеслав Петрович народився 2 грудня 1970 року  у м. Потсдам. Освіта – вища, у 1992 році закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище імені генерала армії М.Ф.Ватутіна за спеціальністю «Командна тактична», кваліфікація – офіцер з вищою військово-спеціальною освітою – інженер з експлуатації радіо-технічних засобів; у 2005 році – Національну академію оборони України за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) Сухопутних військ», кваліфікація-магістр військового управління, офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня, у 2017 році за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист.

У 1988-1992 рр. – курсант Полтавського вищого зенітного ракетного  командного училища, з 1992 по 2002 р. продовжив військову службу на посадах офіцерського складу в Національній гвардії України, потім до 2011– військова служба на посадах офіцерського складу у внутрішніх військах МВС України. З 2015 по 2021 рік проходив службу в органах Національної поліції України. З 1 січня офіційно звільнений з Національної поліції України за вислугою років.

Має Орден Данила Галицького (2015 рік), відзнаку Президента України «За участь в АТО» (2016 рік), інші відомчі нагороди.