Головну ялинку Сум відкрили в День святого Миколая

Ані зимова прохолодна погода, ані очікування справжнього дива від сяйва головної новорічної красуні не злякало кілька сотень маленьких та дорослих сумчан. Щоби не змерзнути, діти разом з батьками пританцьовували під час танцювальних флешмобів, повторюючи рухи за Снігуронькою та Сантіком. Кожен танцювальний конкурс змінювався виступом творчих колективів та солістів палацу культури «Хімік». Та всі, звісно, чекали головного дійства. Діти  – запалювання головного символу Нового року, а дорослі – виступу найкращого музичного кавер-бенду, гурту «Дєнс Бенд». Уся малеча була дуже емоційна та радісна.

І ось на сцену запросили справжнього помічника Святого Миколая. Хоча його чомусь назвали сумським міським головою.

«Насправді я працюю помічником святого Миколая, бо я є Олександр Миколайович і працюю я весь рік, роблю добрі справи і слідкую за тим, щоб всі в нашому місті робили добрі справи», – говорить Олександр Лисенко, міський голова Сум.

Організатори свята дуже задоволені тим, що цього року на площу завітало так багато батьків зі своїми дітьми. Адже вони намагалися створити святкову програму такою, щоб задовольнити потреби як дітей так і дорослих.

А ось святкові вогні на новорічній ялинці, здається, подарували безліч яскравих емоцій не тільки дітлахам, але й дорослим. Ну, а потім був довгоочікуваний концерт.

Детальніше дивіться у вечірньому випуску новин на телеканалі СТС.