Графік руху громадського транспорту у Конотопі 21 січня

Снимок2

Оскільки конотопські перевізники від сьогодні оголосили безстроковий страйк – місто переходить на альтернативну схему використання громадського транспорту – повідомляють у мережі Фейсбук міський голова та його заступники. Зважаючи на бунт транспортників, у мерії радять містянам масово пересідати на трамваї (тепер вони курсуватимуть містом до 23:00), а також у разі нагальної потреби користуватися один із 4-х комунальних автобусів, які вийдуть на маршрут 21 січня.

На разі, конотопцям пропонують орієнтуватися на новий розклад руху, який виглядає так:

1. Електротранспорт. Рух трамваїв 21.01.2017 року буде продовжено до 23.00 без зменшення кількості рухомого складу.

2. Комунальний автотранспорт:
№6 вул.І.Франка (6.15 виїзд) – вул.Металістів;
№10 с.Підлипне (6.05 виїзд) – р-н Загребелля;
№12 3 школа (6.25 виїзд) – вул. Сарнавська;
№16 вул. Гастелло (7.15 виїзд) – вул. Будівельників (Житломасив).

У зв’язку із обмеженою кількістю комунальних автобусів, містянам радять бути толерантними та спокійно ставитися до тимчасових незручностей:

“На кожному з автомобільних маршрутів курсує лише один автобус. Тому велике прохання до мешканців міста, планувати свій час із врахуванням цих незручностей”

“Не варто розраховувати, що всі влізуть в одну маршрутку. Надавайте першочергове право проїзду тим, кому, на вашу думку, це дійсно потрібно”

“Вибір маршрутів здійснювався за критерієм мінімального дублювання руху трамваю та кількості пасажирів у мікрорайонах. Звісно, далеко не кожен мікрорайон міста станом на 21 січня буде забезпечено пасажирським автотранспортом, але починаючи вже з 22 січня до нас починають приєднуватись перевізники з району та інших міст”

Джерело: konotop.in.ua

© Вконтакте / Конотопские сплетни