Хто ремонтуватиме проспект Лушпи у Сумах?

На участь у тендері із середнього поточного ремонту проспекту Лушпи у Сумах подали заявки два підприємства – КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради та ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

Нагадаємо, що проспект М.Лушпи – найбільший із запланованих об’єктів дорожнього ремонту в Сумах у поточному році. Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради оголосив тендер 9 квітня, прийом заявок тривав до 11 травня включно.

Наразі триває прекваліфікація претендентів. За результатами перевірки поданих документів КП «Шляхрембуд» допущено до аукціону, інший учасник поки що очікує рішення. Аукціон має відбутися 15 червня.

Тендер на послуги з середнього поточного ремонту проспекту М.Лушпи оголошено на очікувану вартість 100 млн. грн, повідомляють у КП «Шлахрембуд». Але, згідно з тендерною документацією, сума фінансування послуг у 2021 році становить 50 млн. грн. Це кошти, виділені із державного бюджету у вигляді субвенції місцевому бюджету в рамках програми «Велике будівництво».

У бюджеті ж Сумської міської територіальної громади на 2021 рік додаткового фінансування на ремонт проспекту М.Лушпи не передбачено.

Поділитися в соцмережах: