Кандидат на посаду голови Сумської ОДА подав декларацію до НАЗК

Сьогодні, 13 лютого, перший заступник міністра Міністерства розвитку громад та територій України Дмитро Живицький подав НАЗК декларацію як кандидат на посаду голови Сумської ОДА, повідомляє sumy.today.

Відповідно до декларації, у Сумах він володіє квартирою площею 95 квадратних метрів так користується квартирою своєї дружини площею 243 квадратних метрів. Також має у власності одну четверту від квартири площею 79 квадратних метрів у Сумах, користується будинком у селі Сад площею 128 квадратних метрів та квартирою у Києві площею 44 квадратних метрів.

Із автомобілів Дмитро Живицький має Skoda SUPERB ELEGANCE 2011 року випуску та вантажівку OPEL KOMBO 2006 року випуску.

Також посадовець задекларував 584,7 тисяч гривень заробітної плати за минулий рік у Сумській ОДА та 252,3 тисячі зарплатні у Міністерстві розвитку громад і територій України. Його дружина, Дар’я Живицька, згідно із декларацією, отримала 4 тисячі зарплати у Сумській райдержадміністрації та 4 тисячі у Головному управлінні ДФС у Сумській області.

Крім цього, Дмитро Живицький задекларував 28,5 тисяч доларів готівки і зазначив 22,1 тисячі гривень фінансового зобов’язання за договором страхування.

Нагадаємо: Сумська область без голови ОДА з червня минулого року. В.о. голови були Вадим Акпєров та Ірина Купрейчик. За цей час кандидатами на посаду голови ОДА вже були Сергій Лєонов, Інна Пащенко (погоджена Кабміном), Роман Семенуха та Роман Грищенко (погоджений Кабміном).