Конотопські АТОшники мітингували під стінами міської ради

Близько півсотні учасників АТО зібралися сьогодні, 10 червня, біля Конотопської міської ради з вимогою повернути їм пільговий проїзд у громадського транспорті.

Мітингувальники вимагали у міської влади у найкоротші терміни поновити пільгове перевезення. Головний аргумент — в інших населених пунктах області пільги для АТОшників існують, гроші на безкоштовний проїзд виділили навіть у Конотопському районі.

До бійців вийшов міський голова Артем Семеніхін разом із своїм заступником Ігорем Степанченком. Як пояснив останній, у законі прописано, що компенсувати пільговий проїзд учасникам АТО має держава, а не місто. Проте грошей з держбюджету на це Конотоп не отримав. Отже сам факт, що з міського бюджету компенсують 1,5 гривні — уже порушення закону, не кажучи про повну компенсацію.

Після словесної перепалки з учасниками акції мер анонсував, що в понеділок на 10:00 скликає позачергову сесію, на якій депутати мають вирішити це питання.

АТОшники налаштовані рішуче: кажуть, що збираються завітати на сесію і проконтролювати, щоб їх вимоги задовольнили.

Нагадаємо, нещодавно в Конотопі деякі перевізники припинили безкоштовне перевезення учасників бойових дій. 26 травня рішенням міськради було затверджено «Перелік пільгових категорій громадян» та «Порядок компенсації витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян…», відповідно до якого пільговик сплачує 50% вартості проїзду. У переліку пільгових категорій – 10 позицій, а для відшкодування на пільгове перевезення влада передбачила всього 2 місця. Тобто, якщо пільгові місця зайняті — учасник АТО сплачує повну вартість проїзду.

 

IMG_20160610_102637.jpg.pagespeed.ce.7XXbnweCeg

IMG_20160610_102626.jpg.pagespeed.ce.hpLRMrA5iN

 

Джерело: topkonotop.com