Кращі телевізори LG: які вони

Кращі з кращих… Чи не занадто пафосно звучить така реклама? Ні, абсолютно логічно і правдиво, якщо мова йде про продукцію південно-корейського бренду LG, про який знає весь світ. І їх телевізори отримують пальму першості.

У них – досвід, накопичений десятиліттями і постійне прагнення до інновацій. А головне – доступна середньостатистичному покупцеві ціна. При цьому в якісних показниках будь-якої моделі LG з eldorado.ua/led/producer=lg/ сумніватися не варто.

Чим приваблює сучасний ряд

Хоча «сучасний» – не зовсім вірне поняття, якщо, наприклад, говорити про модель LG 32LJ500V, яка вийшла на ринок ще в 2017 р. Вона і зараз залишається однією з найпопулярніших в бюджетній лінійці – без надмірностей, але з прекрасною передачею кольору FullHD і підтримкою DVB-T2.

Всупереч думці про дорожнечу телевізорів LG, компанія пропонує продукцію за дуже демократичними цінами без шкоди якості. Ще кілька яскравих підтверджень – оснащення найактуальнішим розширенням 4K і настільки популярним зараз Смарт ТВ:

  • LG 49UK6200 – дуже затребувана модель з 48,5-дюймовим екраном. Матриця в ньому – IPS, кут огляду – 178 градусів, дозвіл – 3840х2160.
  • LG 43UK6300 – заслужив репутацію одного з найбільш «акуратних» телевізорів з 43-х дюймовим екраном і, його «фішка», – яскравість в 200 кд/м2.
  • LG 55UK6450 – 55-дюймова діагональ за дуже демократичну вартість – саме так можна охарактеризувати дану модель. Яскравість в 250 кд/м2, відмінний кут огляду в 178 градусів, а прекрасний звук – її додаткові бонуси.

Якщо якісний і дорогий телевізор – то це LG

Серед моделей, за які однозначно варто викласти чималі гроші, можна виділити:

  • LG OLED65C8 підійде тим, хто має можливість встановити телевізор з 65-дюймовою діагоналлю. Технологія OLED забезпечить яскравість, а чорний колір буде таким глибоким, яким він повинен бути. Роздільна здатність в 3840×2160 бере на себе відповідальність за чіткість картинки, а 100 Гц дозволить мобільно її оновлювати. Смарт оснащений webOS-платформою з величезною кількістю додатків. Складно коротко перерахувати всі принади цієї моделі, нею треба просто насолоджуватися. При цьому телевізор важить всього 21 кг.
  • LG 55SK8500 з діагоналлю в 55 дюймів – представник Nano Cell – технологічної гордості LG. Саме вона забезпечує високий рівень передачі кольору картинки, динамічний оглядовий кут – все це складає гідну конкуренцію OLED.
  • Остання дуже яскраво представлена ​​телевізором LG OLED55B8S. Його роздільна здатність складає 3840×2160, оновлення – 100 Гц. Буквально «літаючий» webOS, безліч портів, невисока ціна для діагоналі в 55 дюймів. Все це робить модель заслужено популярною.

Гарантія вже в назві

Зрозуміло, вищеописана лінійка – лише невелика частина, яка характеризує хоча б в загальних рисах модельний ряд телевізорів LG. Навіть історія бренду говорить сама за себе: за багато років існування і трансформацій корейська компанія завжди тримала на вищому рівні якість вироблених телевізорів.

Компанія LG була і залишається явним лідером в сфері електроніки, і сперечатися з цим складно, якщо хоча б раз довелося спробувати продукцію цього бренду.

Будь-то звичайна 22-х дюймова модель, яка ідеально підходить для невеликої кухні, 32-х і 43-х дюймові варіанти на всі випадки життя, зі Смарт ТВ і без нього, або 65-дюймовий красень – повноцінний домашній кінотеатр для габаритної вітальні заміського дому…

Всі вони однозначно заслуговують на увагу споживача, який обов’язково знайде в телевізорах LG саме свою модель для самих різних потреб, приміщень і смакових уподобань.

Реклама