МОН змінило терміни проведення вступної кампанії-2020

Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Змінені терміни проведення вступної кампанії -2020. Усі дати зміщено на місяць з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації.

Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року і пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції повідомляють у МОН.

Так, для вступників на основі повної загальної освіти реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Міністерство освіти і науки передбачило для вступників можливість подачі оригіналів документів поштою (і у зв’язку з цим до 5 днів збільшено інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування).

Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання.

7dniv.rv.ua