На Білопільщині сільрада виселила з рідної домівки жінку з малолітніми дітьми

Сьогодні, 20 травня, до Сум шукати правди приїхала жителька с. Вири Білопільського району Марина Чеберячко з двома дітьми та мамою. Їх виселили з будинку, де вони прожили 20 років.

Зараз вони мітингують під будівлею облради, аби привернути увагу громадськості та влади до свавілля, яке коїться в їхньому районі. В їх руках – плакати з написами: «Ми йдемо в Європу без житла! Не дайте дітям залишитися на вулиці!» і «Оборотні в погонах, заберіть руки від дітей!!!».

Як розповіла сама Марина, у грудні минулого року вітчим її матері, який не звертав уваги на їхній будинок більш 20 років, вступив у спадок після смерті її бабусі. Тепер він хоче продати будинок, який її родина плекала всі ці роки – обклала цеглою, провела газ і воду, зробила ванну тощо.

Місцева сільрада дає суперечливі довідки, згідно з якими син Марини, Руслан Чеберячко, 2008 р. н., то приписаний, то не приписаний у будинку. Другу дитину, яка народилася в 2015 році, сільрада відмовляється прописувати. Сім’я зверталася до місцевої поліції – та не діє. Один суд вони вже програли, на 23 травня призначено засідання в апеляційному суді області.

Вони зверталися на «гарячу лінію» Кабміну і чекають відповіді вже майже місяць. Тим часом їм доводиться жити в Сумах на зйомній квартирі, маючи, по суті, власний будинок під замком.

Джерело: Данкор