На Сумщині податкова міліція вилучила цигарок на 1,1 млн гривень

Під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області податкова міліція Сумщини з незаконного обігу вилучила тютюнові вироби вартістю близько 1,1 млн. гривень.

У рамках розслідування кримінального провадження у ч.ч.1,2 ст.204, ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України встановлена група осіб, яка здійснювала незаконне придбання  метою збуту, зберігання і транспортування, а також продажу на території області незаконно виготовлених тютюнових виробів вітчизняного виробництва з підробленими марками акцизного податку та незаконно ввезених на митну територію України цигарок виробництва Республіки Білорусь, Молдови та Російської Федерації без марок акцизного податку.

За результатами санкціонованих судом обшуків, проведених у місцях накопичення зазначених товарів, за місцем проживання та в автомобілях фігурантів, з незаконного обігу вилучено понад 31 тисячу пачок цигарок вітчизняного виробництва з підробленими акцизними марками та іноземного виробництва без марок акцизного податку України. Крім того, вилучено 2 автомобілі, якими здійснювалося їх транспортування.

Загальна орієнтовна вартість вилученого становить 1,8 млн. гривень. Триває слідство.