На Сумщині жінка підкинула на ґанок відділку поліції ляльку з вибухівкою

3

Жінка зізналась – в такий спосіб вона вирішила «протренувати» місцеву поліцію.

Подія сталася в Білопілля, надвечір. Увагу правоохоронців привернула лялька, залишена кимось біля вхідних дверей відділення. Незвична річ у незвичному місці викликала відповідні підозри та реакцію.

Оскільки поруч розміщені близько десятка магазинів, стадіон та житлові будинки, правоохоронці змушені були перекрити рух на небезпечній ділянці та перенаправити автотранспорт, в тому числі й міжміські автобуси. Крім того, були евакуйовані працівники комунального сектору Білопільської міськради, що виконували неподалік будівельні роботи.

На місце події негайно прибули викликані експерти-вибухотехніки. Вони вилучили підозрілу «знахідку». З‘ясувалося, що жодної загрози для оточуючих вона не представляє.

«Менше ніж за годину поліцейські встановили і «власницю» ляльки. Раніше судима за майнові злочини 50-річна жителька сусіднього містечка нещодавно звільнилась з місць позбавлення волі, де відбувала покарання за крадіжки, а нині веде антигромадський спосіб життя та зловживає спиртним», – коментує ситуацію начальник Білопільського відділення поліції Сергій Курочка.

Жінка зізналась – в такий спосіб вона вирішила «протренувати» працівників поліції. Знайденій на смітнику ляльці вона запхала під одяг вату, імітуючи таким чином замаскований вибуховий пристрій, після чого залишила свій «сюрприз» біля вхідних дверей адміністративного приміщення районного відділення поліції. За тим, що відбувалося, вона спокійно спостерігала з протилежного боку вулиці.

Сьогодні стосовно жінки відкрито чергове кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство). Їй оголошено про підозру у вчиненні даного злочину. Побідні «жарти» можуть коштувати їй до 5 років обмеження волі.