На Сумщині наступного року мають з’явитися урбан-парк, льодова арена та сучасні парки відпочинку

Про це під час засідання колегії повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

«Здорова нація сьогодні в пріоритеті Президента України Володимира Зеленського, тому наразі вже створено по всій області 30 активних парків і я дякую всім громадам, які активно включилися в цей процес. Крім того, у планах Президента України – розбудова у як мінімум половині областей у наступному році льодових арен, – розповів голова облдержадміністрації. – Сьогодні зранку я спілкувався з головою Федерації хокею України Геннадієм Зубком, і ми домовилися, що у 2022 році спільно плануємо будівництво льодової арени в Сумах».

За словами Дмитра Живицького, це вже не просто плани, а конкретна робота. Адже вже сьогодні Федерація хокею України розробляє типовий проєкт для майбутніх арен, щоб кожна громада не витрачала кошти на ці проєкти. Це буде модульна конструкція, де жителі області зможуть займатися різноманітними льодовими видами спорту – фігурним катанням, хокеєм тощо.

«Разом із міською радою шукатимемо земельну ділянку для цієї арени. І будемо звертатися до Президента України, Кабінету Міністрів, щоб виділили співфінансування з державного бюджету на будівництво льодової арени в Сумах, – зазначив голова облдержадміністрації. – Крім того, ми об’єднуємо зусилля з міською владою, народними депутатами щодо створення на наступний рік в місті Суми урбан-парку. У цьому парку можна буде займатись на роликах, скейті, велосипеді, паркур, воркаут. Крім того, за один-два роки у нас у кожній громаді мають з’явитися парки відпочинку».

Поділитися в соцмережах: