На Сумщині незабаром з’явиться унікальне екопоселення: як туди потрапити?

Підприємець з Конотопа облаштовує екопоселення в селі Кузьки. Для того, щоб закінчити роботи в бажаний термін, Богдан Індик заохочує волонтерів спеціальною туристичною програмою. На охочих чекає не лише приємний, а й корисний відпочинок.

Богдан Індик вирішив облаштувати екопоселення після того, як викупив будинок ХХ століття. Цікава задумка з’явилась під час спілкування з друзями:

«У більшості немає дач, місця, де б вони могли відпочити від міста. А тут довкола ліси, природа.. Одним словом, романтика. Хочу зробити щось, що буде цікаво людям»

Ідея містечка – занурити відвідувачів у минулу епоху, дати відчути їм атмосферу того часу. Оскільки Богдан раніше цікавився антикваріатом, у нього зібралась колекція старовинних речей, які він планує виставити у майбутніх хатках. Будинки облаштовують у стилі початку ХХ століття з використанням тих технологій.

У майбутньому чоловік планує співпрацювати з ремісниками, які могли б мати свій власний робочий простір, влаштовувати майстер-класи для відвідувачів. У планах також організувати подорожі Сеймом, вчити готувати давні українські страви, робити ігри з металошукачами в хуторі Качури.

Підприємець розраховує закінчити роботи навесні наступного року. Для того, щоб пришвидшити процес, залучає волонтерів до співпраці. Богдан розписав спеціальну туристичну програму, до якої, зокрема, входять ночівля в наметах, чаювання зі справжнім самоваром, купання на безлюдному пляжі та багато інших цікавинок.

«Ви приїжджаєте, ваше ім’я записують на дошці. Ви один день допомагаєте, а далі вільні, і, як то кажуть, відпочивайте в своє задоволення. Робота неважка, і виконати її може кожен: побілити хату, викопати клумбу, пофарбувати фундамент чи стіни. А вже інші дні використовуватимете плоди своєї праці», – описує чоловік.

Для того, щоб допомогти та долучитись до створення екопоселення, телефонуйте Богдану за номером (067) 541 62 20.

Марина Тищенко

Фото: Конотоп.City