На Сумщині поліція розшукала 14-річного втікача

Менше години знадобилось співробітникам поліції Шостки, аби розшукати 14-річного жителя смт Вороніж Шосткинського району. Після сварки з матір’ю підліток втік з дому до товариша, де його і знайшли правоохоронці.

Про зникнення свого 14-річного сина місцевому дільничному офіцеру поліції повідомила 42-річна жителька селища Вороніж Шосткинського району. Жінка розповіла, що після їх сварки нащадок пішов з дому і ночувати не повернувся. Вона самостійно намагалась його розшукати: обдзвонювала родичів та питала у сусідів. Втім, хлопця ніхто не бачив.

Прибувши на виклик, співробітники у складі слідчо-оперативної групи поліції встановили коло друзів та знайомих зниклого. За адресою одного з товаришів хлопця і знайшли.

Як з’ясувалось, поки тривали пошуки неповнолітнього, сам він весь цей час знаходився у друга. Його батькам пояснив, що заночувати у них дозволила мати.

З хлопцем поліцейські провели вихону бесіду щодо неприпустимості такої поведінки. У свою чергу він пообіцяв зробити належні висновки та не повторювати подібних вчинків у майбутньому.

Відділ комунікації поліції Сумської області