Науковець СумДУ отримав звання «Почесний професор» Казахстанського університету

64

Завідувачу кафедри наноелектроніки факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету Олександру Погребняку вручили мантію мантію та диплом «Почесний професор Східно-Казахстанського державного технічного університету імені Д. Серікбаєва».

Цю нагороду професор, доктор фізико-математичних наук отримав, перебуваючи у Східно-Казахстанському державному технічному університеті імені Д. Серікбаєва (Республіка Казахстан). Олександр Погребняк удостоєний звання «Почесний професор» за сприяння розвитку університету своєю діяльністю, видатний внесок у науковий та навчальний розвиток університету, спільні наукові праці.

Східно-Казахстанський державний технічний університет імені Д. Серікбаєва є одним із провідних технічних закладів вищої освіти Казахстану, який готує висококваліфікованих фахівців для металургії, машинобудування, енергетики, архітектури та будівництва, транспорту, інформаційних систем та економіки. Цей університет отримав 3 зірки QS в рамках міжнародної рейтингової системи «QS Stars» за якістю навчання, працевлаштування та інноваційної діяльності.

Під час поїздки професор СумДУ прочитав курс лекцій для магістрів та аспірантів, а також провів консультації щодо написання та захисту дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеню доктора філософії двох аспірантів, у яких він виступає науковим керівником. Результатом поїздки стало підтримання зв’язків з казахстанськими колегами та обговорення робіт щодо спільних проектів.