Одну із сумських багатоповерхівок «тримає» у страху неповнолітній

Неповнолітній хлопець «тримає» у страху одну із сумських багатоповерхівок. Мешканці будинку, що на Харківській, звернулися на нашу гарячу лінію, бо не можуть більше терпіти витівки 16-річного сусіда.

Він вже не вперше помічений за хуліганством. Одного разу хлопець разом з товаришем  намагалися зламати ліфт.

«Бачили, як за допомогою сили, тобто без ключа, він входив, ламав вхідні двері. Деякі бачили, як він розпивав спиртні напої. Деякі казали, що саме він в ліфті, саме після нього цей ліфт застрявав», – розповідає Олександр, сусід хлопця.

Тримає у страху увесь будинок хлопець вже не перший рік. Бабуся, яка донедавна була його опікуном, припускає: усе це через те, що хлопець ймовірно вживає наркотики.

«Зустрівся з якимись «гарними» друзями, які йому допомогли, які його наставили, навчили, показали, як це все робиться, і тепер я не можу нічого з ним зробить. Можливо, щось вживає? Вживає, звісно, звісно, що вживає. А що саме? І солі вживає, і канабіноїди», – розповідає Олена, бабуся хлопця.

Жінка неодноразово їздила з хлопцем у відповідні лікувальні заклади, однак все марно.

Юнак неодноразово потрапляв у поле зору сумських правоохоронців, нині він відбуває умовний термін за грабіж, який вчинив узимку цього року.

 «Перебуваючи на умовному терміні, в листопаді він вчиняє домашнє насильство. Працівники поліції, які приїхали до місця його мешкання, а домашнє насильство він вчинив відносно своєї бабусі, побачили хлопця, який перебував під впливом наркотиків, також наркотики були знайдені у нього вдома», – Ельвіра Біганова, начальник сектору комунікації ГУ Нацполіції Сумщини.

Тоді хлопцю усе зійшло з рук, оскільки йому не було 16 років. Тепер же за такі вчинки його можуть посадити за грати.

«Якщо у нього вже є судимість, тобто вона була через 75 статтю Кримінального кодексу, це також буде враховано, тобто з 16 років особа несе кримінальну відповідальність за такі злочини», – Олександр Чернадчук, юрист.

Наразі у поліції призначені відповідні перевірки та експертизи, після результатів яких правоохоронці прийматимуть рішення відносно хлопця.