Росія хоче обміняти військових ФСБ на сумських прикордонників – Слободян

12

Росіяни готуються до обміну двох українських прикордонників, які зникли на кордоні Сумщини, на двох співробітників ФСБ, затриманих на Херсонщині.

Про це заявив речник Держприкордонслужби Олег Слободян в ефірі Еспресо.TV.

За його словами, про це свідчить як відмова російської сторони відразу повернути сумських прикордонників, так і повне небажання взагалі обговорювати це питання. Він наголосив, що ситуацію можна було б вирішити протягом двох діб.

Разом з тим, як заявив Слободян, досі не відомо, де перебувають наші військовослужбовці, в якому вони стані і за яких обставин опинилися на території Росії.

Нагадаємо, 30 червня нацгвардійці затримали біля Малої коси поблизу Перекопської затоки Криму двох невідомих, які припливли до берега Херсонській області на гумовому човні. Вони назвалися бійцями прикордонної служби ФСБ Росії й стверджували, що “заблукали” під час військових навчань. Затримані не мали при собі жодних документів.

3 жовтня на Сумщині зникли двоє офіцерів відділу прикордонної служби “Зноб-Новгородське” Сумського прикордонного загону, які здійснювали моніторинг ділянки кордону.