Що знакам зодіаку підготували зірки? Гороскоп на 3 грудня

Гороскоп на 3 грудня допоможе не помилитися під час прийняття важливих рішень. Хто повинен знайти час для відпочинку, а кому варто навчитися мовчати, читайте в гороскопі на сьогодні.

Овен

Активний, творчий день. Ви в прекрасному настрої. Сміливо пропонуйте свої ідеї начальству.

Телець

Присвятіть цей день тільки собі. Ваш стан критичний. Терміново потрібен відпочинок. Візьміть відгул. А краще два.

Близнюки

Прекрасний день для того, щоб нарешті дійти до спортзалу. Бо ви тільки обіцяєте. А, між тим, вашому організму потрібен тонус.

Рак

Сьогодні багато хто захоче вас обдурити. Будьте уважними та пильними у спілкуванні з незнайомцями.

Лев

Вам варто проявляти більше наполегливості. У вас багато амбіцій, проте начальство цього не помічає. Проявіть себе.

Діва

Сьогодні на вас чекає багато спокус. Вони не завжди позитивні. Подумайте, чи варта хвилинна слабкість того, щоб зруйнувати своє життя?

Терези

Постарайтеся розслабитися і проведіть час із сім’єю. Якщо є можливість, сходіть у басейн або в сауну.

Скорпіон

Сьогодні, м’яко кажучи, не ваш день. Оточуючі можуть звинуватити вас у всіх смертних гріхах, та й ви занадто суворі до себе.

Стрілець

Ви живете у світі ілюзій. Оточуючі іноді вважають вас злегка божевільним персонажем. Однак ніхто не бажає вам зла. Просто стримуйте себе трохи.

Козеріг

Сьогодні вам варто стримати свої емоції і користуватися тільки здоровим глуздом. Якщо потрібно прийняти важливе рішення, порадьтеся з рідними.

Водолій

День гармонії та примирення. Сьогодні у вас все складеться так, як потрібно. Зірки прихильні до вас. Подивимося, як довго це триватиме.

Риби

Постарайтеся утриматися від активної діяльності, гучних заяв і скандалів. Зірки радять провести цей день у роздумах і простому виконанні своїх обов’язків.