СНАУ презентував найкрасивіших дівчат

У Сумському національному аграрному університеті відбувся конкурс “Міс СНАУ-2016”, у якому взяли участь красиві, розумні й талановиті студентки.

9 красунь (по одній від кожного факультету та представниця іноземних студентів) упродовж п’яти конкурсів переконували глядачів і журі, що саме вони є найдостойнішими претендентками на корону. Під час конкурсів «Візитка» та «Діловий стиль» учасниці коротко розповіли про себе, продемонстрували своє бачення ділового стилю для сучасної леді, а також вміння триматися на сцені та відповідати на питання, подекуди досить несподівані.

Надзвичайно цікавим стало творче завдання учасницям виготовити та презентувати вбрання, що символізує їх професію. Варто відзначити, що фантазія панянок просто не мала меж: впродовж цього дефіле ми побачили й вишукану вечірню сукню з пакетів молока на представниці біолого-технологічного факультету, і сміливе футуристичне вбрання з металевого дроту, в якому, на думку учасниці від інженерно-технологічного факультету, мають ходити на роботу сучасні механіки :), і сукню, що нагадувала костюм лебедя, виготовлену з медичних рукавичок, на представниці факультету ветмедицини, і багато інших, не менш цікавих і креативних ідей.

Родзинкою заходу став конкурс талантів дівчат. Цьогоріч більшість виступів були представлені у хореографічному жанрі, дві дівчини виступили з вокальними номерами та одна – з літературною композицією.

Приз глядацьких симпатій – Наташа Муленга (іноземна студентка);

Міс Посмішка – Тетяна Чикотило (біолого-технологічний факультет);

Міс Артистичність – Аліна Остапенко (юридичний факультет);

Міс Фантазія – Євгенія Лебедко (факультет ветеринарної медицини);

Міс Індивідуальність – Наташа Муленга (іноземна студентка);

Міс Ерудиція – Анна Будакова (інженерно-технологічний факультет);

Міс Оригінальність – Валерія Столяренко (будівельний факультет);

Міс Енергійність – Ольга Кулижко (факультет агротехнологій та природокористування);

Міс Ніжність – Яна Кулага (факультет харчових технологій);

Міс Фото – Ольга Кулижко (факультет агротехнологій та природокористування);

Міс Інтернет-улюблениця – Валерія Столяренко (будівельний факультет).

Ну, а абсолютними переможницями конкурсу у цьому році стали Ольга Кулижко – Міс СНАУ – 2016, Тетяна Чикотило – перша Віце-Міс СНАУ та Аліна Остапенко – друга Віце-Міс СНАУ. Відповідно до умов конкурсу, перемога дає право Олі весь рік носити титул «Обличчя СНАУ – 2016». Ольга Кулижко і Тетяна Чикотило представлятимуть СНАУ на обласному конкурсі «СтудМіс – 2016».

db3S2pPHK5s1mjFK8ky8jd40Rd54aqxrCFQ0lIsPyTsbB9E0sPx-OMJMNrg05TnwYqvOVOM0HEjweTGzUfI0

Джерело: http://sau.sumy.ua/