Співробітнику СБУ, який напав на прикордонників, обрали запобіжний захід

Одному з працівників СБУ, який, за версією слідства, побив прикордонників у ніч на 18 липня, у Зарічному суді міста Суми обирали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 16 вересня, передає кореспондент Суспільного із зали засідань.

На початку розгляду справи адвокатка підозрюваного Юлія Молібог виступила з клопотанням провести засідання у закритому режимі. Суддя Євгеній Янголь після обговорення в нарадчій кімнаті задовольнив клопотання частково. Так, у закритому режимі буде лише допит підозрюваного.

Другим клопотанням адвокатеси стало те, щоб її клієнт сидів поруч з нею, а не в “клітці”. Це зробити дозволили.

У ході слухання справи виявилось, що зброю, яку поцупили у прикордонників, знайшли не повністю. За словами прокурора спеціалізованої прокуратури у військовій сфері Павла Подосінова, 2 магазини по 30 патронів досі не знайшли.

Прокурор просив 60 діб арешту для підозрюваного. Адвокатеса була проти. Надала також суду медичну довідку, де вказано, що її підзахисний під час затримання був тверезий.

Під час допиту підозрюваного журналісти залишили залу суду.

Чоловіків підозрюють у порушенні ч. 3 ст. 262, ч. 2 ст. 345 КК України – “Заволодіння вогнепальною зброєю шляхом зловживання службовим становищем організованою групою, поєднаному з насильством, та в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень”. Покарання за третьою частиною 262 статті: позбавленням волі від 10 до 15 років з конфіскацією майна. А за другою частиною 345 статті: обмеження чи позбавлення волі до п’яти років.

Поділитися в соцмережах: