Сумчани просять організувати цілодобовий рух тролейбусу №8 «Хіммістечко – Аеропорт»

тролейбус 2

Відповідну електронну петицію зареєстрував сумчанин Олексій Дяченко.

За його словами, на маршруті 8-го тролейбусу важливі об’єкти – лікарні та навчальні заклади, а «рогатий» курсує лише 2 рази зранку (близько 7-ї та 8-ї години ранку з Аеропорта). Як альтернативу містяни мають лише маршрутку №4.

«Пропоную організувати цілодобовий рух ЛИШЕ ЧОТИРЬОХ троллейбусів на маршруті, що створить періодичність руху в 15-20 хвилин. Чому людям яким потрібно рухатися в цих напрямках немає вибору як пересуватися лише маршрутним таксі № 4, звертаючи увагу на вартість проїзду та їх розклад руху (не кажучи вже про те, що після восьмої години вечора проїхати цим маршрутом є “ДИВО”)?.

Варто зауважити, що за цим маршрутом знаходяться такі важливі об’єкти: СумДУ, 5-та міська та обласна лікарні, Банківська академія(СумДУ), обласне управління Національної поліції, Будівельний коледж, Центральна міська лікарня і травмпункт, Кадетський корпус, військкомат, Дитяча стоматологічна поліклініка, СНАУ та ін. Варто зауважити, що в маршрутних таксі, згідно технічному паспорту та безпеці дорожнього руху максимальна кількість пасажирів близько 20 осіб. А пасажиропотік значно перевищує ці значення особливо в час пік. Впевнені, що тролейбус зміг би значно розвантажити наплив пасажирів на маршрутку і допоміг би сумчанам вчасно добиратися до роботи, в навчальні та лікувальні заклади.

Більше того, оскільки це КП СМР Електроавтотранс, то прибуток буде надходити в казну міста, а не приватним підприємцям – перевізникам. Також, не можна не відзначити те, що троллейбуси є більш екологічні, ніж маршрутні таксі, що працюють на бензині/газі – особливо беручи до уваги їх технічний стан (не кажучи про невідповідність стану маршрутних засобів договору на перевезення)», – йдеться в петиції.

Підписати петицію можна тут.