Сумчанина, що кинув гранату на “Луну”, взяли під варту

За клопотанням прокуратури Сумської області зловмиснику, який кинув гранату в натовп відвідувачів нічного клубу, у вівторок, 12 червня 2018 року, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу терміном на два місяці.

Йдеться про події, що відбулись 10 червня 2018 року близько 05 год. 35 хв. Тоді в нічному клубі «Луна» молодий чоловік, на голові якого була балаклава, увійшов у хол закладу, зірвав чеку та кинув у натовп гранату. Після чого відразу намагався втекти, однак був затриманий охоронцями клубу та поліцейськими в сусідньому дворі.
Із травмами різного ступеня до медичних установ було госпіталізовано 7 потерпілих, 1 з яких перебуває в реанімаційному відділенні.
Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15/пп. 1, 5, 7 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на вбивство двох або більше осіб, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб та з хуліганських мотивів), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження з бойовими припасами). ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) та ч. 4 ст. 296 (хуліганство із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) КК України.

Джерело: regionews.sumy.ua