СУМЩИНА СТАЛА ДЕСЯТОЮ ОБЛАСТЮ, ДЕ БЛОКУЮТЬ РУХ РОСІЙСЬКИХ ФУР

Сьогодні депутат-свободівець Максим Галицький на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про те, що Сумська область приєдналася до блокади російських фур, підтримавши так звану «медвежу блокаду». Радикально налаштовані активісти вимагають «припинити транзит російських товарів через Україну, а також вивіз стратегічних товарів до країни-агресора».

Поки що невідомо, яку позицію щодо цієї акції має голова облдержадмінстрації Микола Клочко, адже по суті дії активістів важко назвати законними. Офіційна реакція місцевої поліції на блокаду також не оголошена.

У свою чергу користувачі Фейсбук жваво обговорюють цю новину. Так, сумчанин Олег Поляков поцікавився, на якій підставі активісти взагалі мають право зупиняти транспортні засоби та перевіряти документи, коли є ПДД з чітко прописаними нормами.

А ось що в зв’язку з зазначеною подією непокоїть Геннадія Мінаєва: “Дуже хотілося б публічно запитати сумчан – учасників акції «Ведмежа блокада» – фури провідних сумських підприємств ТОВ «Технологія» та ПАТ «Гуала Кложерс Україна» також блокувалися, блокуються і будуть блокуватися?

Бо за логікою щодо заблокованої вінницької фури, упаковкою зазначеного вище сумського консорціуму цілком можливо закупорюється вода та інші продукти харчування, які потім країною-агресором поставляються своїм військовим в Донбас!

Так, що? Хто надасть відповідь?”